5.8 C
New York
Tuesday, January 19, 2021

Buy now

Ventspilī vasara un dalībnieku rekords!

Svētdien, 23. aprīlī Ventspils Piedzīvojumu parkā ar vasarīgiem laika apstākļiem un dalībnieku rekordskaitu sākās “Vivus.lv” MTB Maratons 2017. gada sezona. 

Ar ļoti lielu interesi tika gaidīts HRX distances (56km) starts, jo uz starta izgāja visi labākie un ātrākie Latvijas kalnu riteņbraucēji ar 2016. gada kopvērtējuma uzvarētājiem Arni Pētersonu un Mārtiņu Blūmu priekšgalā

HRX distancē uzvaru izšķīra slēpošanas kalns Lemberga hūte, jo tikai pēdējos 200m savu pārākumu nodemonstrēja Arnis Pētersons (ZZK), kurš par 6 sekundēm pārspēja iepriekšējā gada uzvarētāju Dmitriju Sorokinu (Rietumu Banka – Rīga). Trešajā vietā vēl viens ZZK braucējs Mārtiņš Blūms. Pētersons kļuva arī par HRX Līdera krekla īpašnieku, kā arī ar uzvaru uzsāka cīņu par CAT Aktīvākā braucēja titulu, kurš sezonas beigās iegūs jauno Cat S60.

High 5 Līderes kreklu par uzvaru sieviešu ieskaitē ieguva Lelde Ardava (Rietumu Banka-Rīga), aiz sevis atstājot Katrīnu Jaunslavieti (ZZK) un Lāsmu Ozolu (Patria-Bottechia).

Šogad ļoti spraiga cīņa notiek tradicionāli populārajā Latvijas Valsts Mežu Pusmaratonā, kur uz starta izgāja gandrīz 600 riteņbraucēju. 28km distancē, līdzīgi kā HRX maratonā uzvarētājs izšķīrās Lemberga hūtē, kur arī šogad ātrākai izrādījās Krišjānis Jansons-Ratiniks (Gandrs-Merida), otrajā vietā atstājot 2016. gada kopvērtējuma uzvarētāju Didzi Slaidiņu (Volkwagen-Veloprofs.lv), bet trešajā vietā Jānis Bērziņš (Sportlife.lv)

Ātrākā no dāmām pusmaratona distance Rūta Brakovska (KS Sporta kluba komanda), otrā Viktorija Loiko (Pulsar), trešā Anita Antone (Baldones Velokomanda).

Pēc sacensībām ikviens dalībnieks saņēma garšīgas pusdienas no pašmāju pārtikas ražotājiem Dobeles dzirnavnieks, Balticovo, Ezerkauliņi, Baltais un Mangaļi.

Vivus.lv MTB Maratons otrais posms jau 28. maijā Baldonē, atpūtas centrā Riekstukalns,

Vairāk par Vivus.lv MTB Maratonu, rezultāti, foto un videogalerijas – www.mtb-maratons.lv

Related Articles

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Stay Connected

21,381FaniPatīk
2,399SekotājiSekot
0SekotājiSekot
- Advertisement -

Latest Articles