12.4 C
New York
Saturday, October 23, 2021

Buy now

spot_img

Apmaiņas studentiem Ryanair piedāvās īpašus nosacījumus

Zemo cenu aviokompānija “Ryanair” paziņojusi, ka, turpinot uzņēmuma attīstības programmu “Always Getting Better”, no 1. septembra Erasmus programmā studējošajiem būs iespēja ceļot ar dažādiem atvieglojumiem.

Sadarbībā ar “Erasmus Student Network” radītā biļešu tirdzniecības platforma Eiropas Savienības studentiem, kas devušies apmaiņas programmā, sniegs vairākas priekšrocības, tā vēl vairāk nojaucot robežas starp valstīm un kultūrām.

Jauniešiem, kuru rīcībā ir aktīva ESNcard studentu tīkla karte, tiek piedāvāta 15% atlaide aviobiļetēm, bezmaksas reģistrētā bagāža, iknedēļas īpašie ceļojumu piedāvājumi kā arī speciāli pielāgoti piedāvājumi no Ryanair un partneriem. Tāpat drīzumā paredzēts prezentēt interneta forumu, kurā ceļotāji varēs apmainīties pieredzē un sniegt padomus citiem entuziastiem.

Kā atklāj Ryanair pārstāvis Robins Kīlijs (Robin Kiely), aviokompānija saprot studentu dzīvesveidu un vēlmes – izzināt pasauli un atrast jaunus draugus: “Vienīgais, kas nepieciešams īpašo piedāvājumu iegūšanai, ir derīga ESNcard, ar kuru reģistrēties MyRianair sistēmā.” Piedāvājuma izdevīgumam piekrīt arī Erasmus Student Network prezidents Joao Pinto, uzsverot, ka šī sadarbība pilnībā izmainīs veidu, kā jaunieši ceļo, dodas uz apmaiņas programmas mītnes zemēm un gūst jaunu pieredzi.

Biļetes ar īpašiem nosacījumiem nopērkamas no 1. septembra, un lidojumam jānotiek no 1. septembra līdz 15. jūnijam. Lidojums jārezevē 28 dienas iepriekš, un vienam studējošajam šāds piedāvājums ir spēkā astoņiem lidojuma segmentiem. Tāpat akcijas nosacījumi nav attiecināmi uz tiem lidojumiem, kas rezervēti iepriekš un nav veikti tam paredzētajā platformā.

Plašāk par jaunajām iespējām iespējams uzzināt pie Erasmus Student Network jeb “Erasmus Studentu tīklu” pārstāvjiem. Latvijā šīs organizācijas filiāles izveidotas pilsētās ar lielāko studentu daudzumu – Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Valmierā.

Related Articles

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Stay Connected

22,020FaniPatīk
2,988SekotājiSekot
0SekotājiSekot
- Advertisement -spot_img

Latest Articles