Veiktas izmaiņas Londonas tūristu iecienītās “London Explorer Pass” funkcionalitātē, ieviešot digitālās biļetes, piedāvājot jaunus apskates objektus un iespēju izzināt pilsētu sev ērtā laikā.

“London Explorer Pass” ir bankas kartes formāta biļete, kas ļauj apmeklētājiem izvēlēties starp 20 populārākajiem tūrisma objektiem pilsētā – tostarp “London Eye” panorāmas ratu, Tauera tiltu un Vestminsteras abatiju -, samazinot izmaksas aptuveni par trešdaļu.

Turpmāk tūristiem “Explorer Pass” būs iespējams iegādāties trīs, piecu vai septiņu apskates objektu apmeklējumam (attiecīgi 69, 105 vai 129 mārciņas), un tā būs derīga 30 dienas no aktivizēšanas brīža. Būtiski, ka iegādes brīdī nav nepieciešams skaidri zināt apskatāmos objektus, un ar šo karti iespējams nesteidzīgi baudīt pilsētu, izvēloties tūrisma galamērķus pēc noskaņojuma.

Līdz ar “London Explorer Pass” funkcionalitātes izmaiņām, pieejami vairāki jauni objekti, kas iepriekš nebija iekļauti piedāvājumā – Chelsea FC stadiona tūre, Temzas kruīzs, 24 stundu Hop-On-Hop-Off autobusu tūre, Cutty Sark burinieka apskate, ekskursija Hemptonas pilī, HMS Belfast karakuģa ekspozīcija, Kjū dārza apskate, Karaliskās Griničas observatorijas ekskursija, Šekspīra teātra apmeklējums un ieeja Vestminsteras abatijā.

Karte pieejama arī digitālā formā, izmantojot iPhone vai Android viedtālruņa aplikāciju, turklāt aplikācijā iekļauta arī digitāla rokasgrāmata ar noderīgu informāciju par apskates objektiem, sabiedriskā transporta shēmām, bezmaksas bezvadu interneta punktiem un citu tūristiem noderīgu informāciju.

Jāatzīmē, ka tūristiem Londonā pieejamas arī citas līdzīga formāta vienotās biļetes, no kurām populārākā ir “London Pass”. Galvenā atšķirība ir tā, ka “London Pass” jāiegādājas uz noteiktu dienu, nevis apskates objektu skaitu.