23.8 C
Latvia
Sunday, June 16, 2024

Buy now

spot_img

Lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu airBaltic veiks visu gadu

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” paziņojusi ziemas sezonas plānus, un kā būtiskākais jaunums tiek uzsvērts, ka arī ziemas sezonā turpināsies lidojumi uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu. Tāpat no jauna tiks piedāvāti lidojumi uz tūristu iecienītajiem slēpošanas galamērķiem – Zalcburgu, Veronu un Popradu Augstajos Tatros.

Paredzēts, ka uz Tamperi tiks izpildīti pieci lidojumi nedēļā un pamata biļetes cena sāksies no 79 EUR vienā virzienā. Uz Ženēvu “airBaltic” lidos trīs reizes nedēļā, un šajā maršrutā lētākā biļete maksās 69 EUR vienā virzienā. Savukārt maršruts uz Gēteborgu maksās 39 EUR vienā virzienā, un tas tiks izpildīts četras reizes nedēļā.

Kā norāda “airBaltic” maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss, tiešie lidojumi uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu ieviesti tikai šovasar, taču pasažieru pieprasījums šajos maršrutos bijis augsts, ļaujot nodrošināt iespēju veikt lidojumus uz šīm pilsētām visu cauru gadu.

“airBaltic” arī būtiski uzlabojusi savus pakalpojumus 2017. gada ziemas sezonai, palielinot lidojumu biežumu no Rīgas uz Londonu, Hamburgu un Prāgu. Tiks nodrošināts arī ievērojami ērtāks grafiks lidojumiem uz Varšavu, darba dienās paredzot jaunus rīta un vakara lidojumus.

Būtiski, ka, sākot no 29. oktobra, tiks piedāvāts arī tiešais reiss uz Abū Dabī – to, sadarbībā ar “Etihad Airways”, četras reizes nedēļā izpildīs ar uzņēmuma jaunajām Bombardier CS300 lidmašīnām. “Ar Abū Dabī iekļaušanu mūsu maršrutu kartē, mēs piedāvājam labāko savienojamību uz, no un starp Baltijas valstīm gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem,” uzsvēris V.Reiss.

Related Articles

Related Articles

Stay Connected

0FaniPatīk
0SekotājiSekot
- Advertisement -spot_img

Jaunākie raksti

Stirnu buks Talsos lēks pāri horizontam

0
Ainaviskais taku skriešanas seriāls “Stirnu buks” teju aizsniedzies līdz sezonas viducim. 30.jūlijā Talsu paugurainē “Stirnu buks” lēks pāri horizontam – taku skriešanas draugiem priekšā...