22.4 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

MTB sezona sākas Tomē.

16. aprīlī 5. jubilejas MySport Tomes MTB Maratonā tika atklāta MTB maratonu sezona. Dalībnieki startēja garajā distancē STEVENS MTB Maratonā, GHOST MTB Pusmaratonā un bērnu sacensībās. Maratona distance, kā ierasts, bija 50 km, pusmaratona distance 25 km gara, bet bērnu trašu garumi bija no 150 metriem līdz 3 kilometriem.

Otro gadu pēc kārtas garajā distancē Stevens MTB Maratonā uzvaru svinēja Rietumu-Delfin pārstāvis Dmitrijs Sorokins, kurš tagad ir vienīgais braucējs, kam šajās sacensības izdevies uzvarētu 2 reizes. Otro vietu izcīnijā Dmitrija komandas biedrs Andris Vosekalns, finiša spurtā pārspējot MySport Veikals komandas braucēju Raivi Zīmeli. Izšķirošo atrāvienu Sorokins veica otrā apļa vidū, trases grūtākajā daļā, līdz finišam savu pārsvaru palielinot līdz 1 minūtei.

Dāmu konkurencē jau trešo gadu pēc kārtas palika nepārspēta Rietumu-Delfin sportiste Lelde Ardava, pārliecinoši uzvarot ZZK komandas sportisti Katrīnu Jaunslavieti.

Īsajā distancē jeb Ghost MTB Pusmaratonā spraigā finišā uzvaru izcīnīja HAWAII EXPRESS FILTER pārstāvis Roberts Draugs aiz sevis atstājot Juri Damškalnu no MySport Veikals komandas un Ģirtu Cirveli no SUBARU AD REM Auto MTB komandas.

Neskatoties uz to, ka vēl dažas dienas pirms sacensībām uz sacensību dienu tikai solīti ļoti ziemīgi laika apstākļi ar sniegu, sacensību dienā laika apstākļi bija ļoti piemēroti riteņbraukšanai. Gaisa temperatūra bija nedaudz virs nulles, iepriekšējā dienā uzsnigušais sniegs bija paspējis nokust un trase bija sausa.

Trase, kā ierasts Tomē, bija sausa un ātra. Lielākā daļa trases vijās pa Tomes priežu meža ceļiem, stigām un takām. Šogad trasē bija nelielas izmaiņas atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, iekļaujot jaunas meža stigas un takas.

Šoreiz MySsport MTB Maratons iekrita tieši pirmajās Lieldienās, tāpēc sacensības aizvadījām attiecīgā noskaņojumā. Dalībniekiem un līdzjutējiem bija iespēja piedalīties olu ripināšanā un mazākie bērni varēja lieliski pavadīt laiku bērniem paredzētajā teltī, kur varēja krāsot, zīmēt, lipināt un veidot.

Pēc sacensībām ātrākie braucēji tika apbalvoti ar MySport veikala, Isostar un Silvanols sarūpētām balvām.

Sacensību organizatori saka lielu Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, kas nenobijās un ziemīgajiem laika apstākļiem un novēl veiksmīgu velo sezonu!

Sacensību rezultāti

Sacensību foto galerija

Related Articles

Stay Connected

22,020FaniPatīk
3,501SekotājiSekot
0SekotājiSekot
- Advertisement -spot_img

Jaunākie raksti

Tallink jaunums – ekoloģiskais MEGASTAR

0
Tallink jaunais LNG ātrgaitas prāmis Megastar, ko kuģu būvētava Meyer Turku nodeva uzņēmumam 24. janvārī, ir gatavs savam pirmajam ceļojumam no Tallinas uz Helsinkiem,...