9.3 C
Latvia
Thursday, April 18, 2024

Buy now

spot_img

airBaltic šovasar piedāvās lidojumus 92 maršrutos

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka gaidāmajā 2022. gada vasaras sezonā, kas sāksies 27. martā, plāno piedāvāt lidojumus kopumā 92 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Šis gads jau ir sācies ar būtiski lielāku kapacitāti. Tagad saviem klientiem piedāvājam aizvien plašākas ceļošanas iespējas, tai skaitā dažādus saulainus atpūtas galamērķus. Savukārt maijā mēs uzsāksim darbību mūsu pirmajā bāzē ārpus Baltijas – Tamperē.”

airBaltic plāno piedāvāt lidojumus uz kopumā 64 galamērķiem no Rīgas, uz 13 galamērķiem no Tallinas, uz 12 galamērķiem no Viļņas, kā arī uz septiņiem galamērķiem no Tamperes.

Ņemot vērā pašreizējos gaisa telpas ierobežojumus, lidsabiedrība nolēmusi gaidāmajā vasaras sezonā neveikt lidojumus no Rīgas uz Baku un Erevānu.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem. Turklāt airBaltic no Rīgas Latvijā piedāvā lidojumus uz plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Related Articles

Related Articles

Stay Connected

0FaniPatīk
0SekotājiSekot
- Advertisement -spot_img

Jaunākie raksti

Sāk piekrastes pārgājienu maršruta izstrādi

0
2017. gada vasaras mēnešos un septembrī notiks Igaunijas – Latvijas Programmas ietvaros īstenotā pārgājienu maršruta gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā apsekošana. Pārgājieni gar...